Sponsorlu Bağlantılar

YouTube Abone Satın Alma Nasıl Yapılır?

YouTube Abone Satın Alma Nasıl Yapılır?

Video izleme platformu olan ve çok sayıda kullanıcısı bulunan Youtube’a içerik üretmeye yeni başlayanlar ve kanalını büyütmek isteyenler için Youtube abone satın alarak https://takip-sepeti.com/youtube-abone-satin-al/ seçeneği çoğu sitede mevcuttur.  Bu sitelerden kendinize ve bütçenize uygununu seçerek abone satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Abone satın alma işleminin yapılmasının sebeplerinden biri de izlenme satın alma işleminin önceden yapılmış olmasıdır. Abone-izleyici sayısındaki oranı kurabilmek için kullanıcılar abone satın alma işlemine başvurur. Dikkat edilmesi gereken husus satın alınan abonelerin Türkiye lokasyonlu olup gerçek kullanıcılardan oluşmasıdır. Aksi halde YouTube’dan videonuz kaldırılır ve ceza alabilirsiniz. Aynı şekilde sorun çıkmaması adına abone satın alma işlemi sonucu gelen abonelerin aynı ip adresi üzerinden olmaması ve işlemin güvenilir biri tarafından yapılması gerekir. Alım yapacağınız sitenin tarayıcı üzerinden şikayet ve memnuniyet yorumlarına bakarak karar verebilirsiniz.

 

Abone Satın Almak Mantıklı Mı?

YouTube için abone satın almak kişiden kişiye göre mantıklı ya da mantıksızdır.  Abone satın aldığınızda size fazladan gelir sağlanmış olmaz, birtakım insanlar bu durumda abone satın almanın mantığı nedir diye düşünebilir, fakat bu yolla gelir sağlamanın önünü açmış olursunuz. Çünkü insanların çoğu psikolojik olarak abonesi düşük bir kanala, içeriği ne kadar iyi olursa olsun, abone olmaktan kaçınır. Bundan ötürü de abone satın almak gayet mantığa uygun bir durumdur. Diğer bir yandan eğer daha fazla kullanıcının önüne içeriğinizin düşmesini sağlamak için Youtube izlenme https://takip-sepeti.com/youtube-izlenme-satin-al/  satın aldıysanız istatiksel oran yakalamak için abone satın alabilirsiniz. Bunun yanında eğer sıfırdan başlıyorsanız abone sayısının fazla olduğunu görmek sizi motive edip içerik üretme konusunda rahat olmanıza yardımcı olabilir.

Abone satın almanın genel manada mantıklı olduğu kısımlara değindik fakat sadece bu yolla bir kazanç sağlayamazsınız, bu yüzden abone satın almanın yanında organik abone de kazanabileceğiniz size ait konsept ve içeriklere sahip olmanız önemlidir. Yaratıcı fikirler, konular üzerinden ürettiğiniz içeriklerle abonelerinizin ve izlenmelerinizin sayısını arttırıp kazanç sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerin kapsamıyla ilgili ve bunun dışında aklınıza takılan her konuyla alakalı olarak takipçi sepeti sitesine ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu