Güncel

Yanar Parçası Hayranlarıyla Buluşmaya Hazır

Yanar Parçası Hayranlarıyla Buluşmaya Hazır

Hayranlarına önem veren ve hayranları tarafından sevilen Uğur Özçelik müzik piyasasında kendi alanında oldukça başarılı bir isimdir. Single çalışmaları açısından gayet dinamik olmanın yanında yeni yaptığı çalışmasında ön planda kendini göstereceğini belli ediyor. 1990 senesinde Kadıköy’de dünyaya gelen genç yetenek, eğitimlerini de kendi alanında devam ettiriyor. Lise eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’na geçiş yapmıştır. Burada Türk müziği konusunda eğitimlerine devam etmiştir. Eğitimi haricinde ünlü isimlerle back vokallik yaparak kariyerine adım atmıştır. Sahne sanatları ile ses eğitimleri tarzında eğitimleri aldıktan sonra zaten başarılı olacağını kanıtlamıştır. Gençliği ve başarılarıyla yeni dönemim en sevilen isimleri içinde yer almaya aday.

Dönemin En İyilerinden Yanar

Yanar şarkısı, tarzıyla dikkatleri üstüne toplayan Uğur Özçelik mart ayının sonunda yayınlanacak. Şimdiden hayranlarının beklediği parçalardan bir tanesi olacak. Şarkının çıkışının nasıl olacağı, hitap edebileceği kitlelerin büyüklükleri ve daha birçok detay ile beklentiler arasında yer alır. Yanar, yayınlamasının da hemen sonra dijital yayın alanlarının hepsinde dinleyiciyle buluşacak. Hemen hemen herkesin aşina olacak şarkı unutulmazlar arasında olması muhtemel. Ezberleyeceğimiz, toplu yaşamın içinde duyabileceğimiz şarkı, üretkenliği ve yorumculuğuyla dillerden düşmeyecek şekilde müzik piyasasına damgasını vuracak. Genç şarkıcının her adımdan başarı akarken parçanın en sevilen listelerin başında olacağı belli. Şimdiden hayranlarının birçoğu sosyal medya üzerinden kendisini takibe alarak parçanın yayınlanması için gün sayıyor.

Uğur Özçelik Kimdir?

5 Kasım 1990 Kadıköy’de dünyaya gelen sanatçı kendi alanında fark yaratma konusunda şimdiden kendini ortaya koymuştur. Akrep burcu olan sanatçının siyah renge ayrı bir sempatisi olduğu da bilinmektedir. Yeteneğini eğitim ile pekiştirmek adına İstanbul Devlet Konservatuarında kendini geliştirmiştir. Ayriyeten ünlülere yaptığı back vokallik kariyerine başlama noktasıdır. Türk müziği konusunda eğitim alan sanatçımız, İstanbul Drama Sanat Akademisi ile Akademi 35,5 bünyesinde ünlü isimlerden ders almıştır. Alya Algan, Vahide Perçin, ve Altan Gördüm ‘den ses, şan, nefes, doğaçlama, kamera önü eğitimi alma şansını elde etmiştir. Devamlı gelişimden yana oyunu kullanan sanatçı, başarılı adımlarla ilerlemektedir.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.instagram.com/ugurozcelikofficial/
https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy
https://music.youtube.com/channel/UC…ml1wA9PrwEQqPw
https://music.apple.com/tr/artist/u%…266664655?l=tr
https://deezer.page.link/C5wS3NQnHXF1Yxd8A
https://tiktok.com/@ugurozcelikofficial
https://twitter.com/ugrozcelk

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu