Teknoloji

Lucifer İkinci Sezonu Neden İzlenmelidir

Sezonun başlarında Lucifer’in sırrının kapsamını öğrenmenin şokuna rağmen Ella, yıllar boyunca LAPD’de çevresinde meydana gelen tüm tuhaflıkları işlemeyi başardı. Dan’in resmi olarak Lucifer izle yerine geçen Carol Corbett Scott Porter ile olan yeni ilişkisi, her ikisi de tartışmaya açık oldukları bazı kişisel sorunlarla uğraşırken sağlıklı ve dürüst görünüyordu. Carol, alkolizmi hakkında Ella ile derinlemesine konuştu ve Ella, Carol’a korkunç bir seri katil olduğu ortaya çıkan son erkek arkadaşı Pete ile uğraşmaktan devam eden travması hakkında konuştu.

Ella ve Carol’dan ayrıldığımızda, Ella’nın yeni STEM programı olan Miss Lopez STEM Girişimi’ne yeni bir grup acemi davet ediyorlardı. Labirent, sezonun başlarında Havva ile düğüm atma konusunda soğuk davrandı ve ikisi ilişkilerinde her şeyin sorunsuz olmayacağını kabul etmeyi öğrendi. Ancak, Adam’ın duygusal çıldırmasını hak eden bir başka tekmeyi içeren çok tatlı bir törenle evlendikten sonra, hayallerindeki ödül avcısı işinin bir parçası olarak suçluları alt etmek için ortak oldular ve hayatı maksimumda yaşadılar.

Lucifer yazı ekibinin dizinin finali Partners ‘Til the End ile alabileceği sonsuz yollar var, ancak Netflix fantezi şovunun hayranları, https://animasyonfilmleri.com/dizi/lucifer-izle/ sonunda karakterleri tam olarak olmaları gereken yere yerleştiren duygusal olarak yüklü bir yolculukla karşılanıyor. Cennet, Cehennem veya burada yeryüzünde. Bölüm açıkça Lucifer’in ortadan kaybolmasının ardındaki koşullara ve bunun Chloe ve Rory üzerindeki etkisine odaklansa da, tüm karakterler, her birinin hak ettiği tatmin edici sonları sunan kısa da olsa harika övgüler alıyor. Sonuç olarak, böylesine akıl almaz bir öncül ile başlayan bir gösterinin güzel bir şekilde uygulanmış bir sonu.

Chloe dizinin pilot bölümünde vurulup finalde bıçaklandıkça ortaklar tam bir çember oluşturuyorlar, ancak sonuçta son anlatıyı yönlendiren ve Lucifer ile Chloe’yi birbirine daha da yakınlaştıran yarı insan, yarı melek Aurora’nın eylemleri. Geçmişe bakıldığında, Lucifer’i bir dizi metafor olarak görmek bir seçenek olmaya devam ediyor ve son zamanlarda suçluluk ve kefaret temalarına yapılan vurgu ile bu yaklaşım mükemmel bir anlam ifade ediyor. Lucifer, son sahnede Vincent Le Mec’e Şeytan kurtarılabiliyorsa, herkes kurtarabilir diye açıklıyor ve dizinin temel ilkesine odaklanıyor.

Lucifer’in yinelenen gerçekten arzu ettiğiniz şey nedir nakaratının, karakterinin Şeytan kişiliği aracılığıyla küresel saf kötülük kavramını somutlaştırması gerçeğiyle birleşmesi, hayatın önümüze koyduğu birçok tuzaktan geçen insanlar olarak kendi başarısızlıklarımızı inceleme fırsatı sunar. yol. Bunların hepsi, Lucifer’in aydınlanmasını harika bir sonuç haline getiriyor, çünkü https://animasyonfilmleri.com Cehennem’in bir koruyucuya ihtiyacı olmadığını anlıyor; bir şifacıya ihtiyacı var. Aradığını buldu ve bu yolculuk başladığında Lux’ın dışında karşılaşacağımız göksel varlıktan beklediğimizden daha uzak olamazdı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu